Hilary Duff FaN Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hilary Duff FaN Sitesi

Hilary Duff Fan sitesi

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  RİHANNARİHANNA  SailorMoonSailorMoon  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Maria Mercedes Konusu

3 posters
YazarMesaj
Sevimli Hırsız

Sevimli Hırsız

Kadın
Favori Sanatçınız : Thalia
Hobi/İş : Jimnastik,Bilgisayar ve Animeler

Maria Mercedes Konusu Empty
MesajKonu: Maria Mercedes Konusu   Maria Mercedes Konusu Icon_minitimeSalı Ocak 01, 2008 4:13 pm

Maria Mercedes Konusu W1aid9

Maria Mercedes şehrin merkezinde fakirlerin oturduğu bir mahallede yaşayan genç ve güzel bir kızdır. Annesi tarafından terkedilen, babası ise alkolik olan Maria üç kardeşine de bakmak için mücadele etmektedir. Annesi Magnolia onları yıllar önce terketmiş, babası Manuel’den ayrılmış, zengin bir işadamı olan Rodolfo ile evlenmiştir. Evlenince Arjantin’e taşınan ve çocuklarıyla bütün bağlantısını kesen Magnolia yaptıklarından ötürü pişmanlık duymaktadır. Manuel ise kazandığı parayı içkiye yatırmakta, Maria ailesinin geçimini sağlamak için her türlü işi yapmaktadır.

Maria Mercedes para kazanmak için sokaklarda insanları eğlendirmektedir. Bunun için palyaço kılığına giren Maria kazandığı parayla kardeşlerine bakmaktadır. Yine palyaçoluk yaptığı bir gün zengin bir ailenin yakışıklı oğlu olan Jorge Luis ile tanışır ve ilk görüşte ondan çok etkilenir. Jorge Luis ise annesi Malvina ve kız kardeşi Digna ile kuzeni Santiago’nun himayesinde yaşamaktadır. Ailenin bütün mal varlığını elinde tutan yakışıklı Santiago ise korkunç bir hastalığın pençesinde kıvranmaktadır.Santiago çok hırslı ve açgözlü bir adamdır. Akrabalarından nefret etmektedir. Çünkü hepsinin özellikle Malvina’nın onun parasında gözü olduğunu düşünmektedir ve herkesin onun ölümünü beklediğini varsaymaktadır. Bu konuda da pek haksız değildir.

Jorge Luis ise sevgilisi Diana ile evlenecekleri gün büyük bir trajedi yaşar. Evlendikleri gün kiliseden dışarı çıkarlarken Diana eski erkek arkadaşı tarafından öldürülür. Bu olay üzerine her kadın ona Diana’yı hatırlatmaktadır ve bir daha kimseyi onun gibi sevemeyeceğini düşünmektedir. Annesi ve kız kardeşi ise onun yeni bir hayata başlaması gerektiğini söylemektedir ve bunun için onu bir aile dostunun kızı olan güzel Eva’yla tanıştırırlar.

Birgün Santiago sokakta piyango bileti satan Maria Mercedes ile tanışır . Bu tanışmanın ardından Maria’yı planlarına dahil edebileceğini düşünür. Maria’yı hayatına sokup, ölümünden sonra Malvina’nın parasının üzerine konmasına engel olacaktır. Avukatlarının da yardımıyla Santiago, Maria’yı evlenmeye ikna eder . Maria artık Santiago’nun birinci derecede mirasçısıdır. Maria bu teklifi ailesine ve komşularına yardım etmek için kabul eder. Evlendikten kısa bir süre sonra Santiago ölür ve bütün mal varlığı Maria’ya kalır. Bu olayın ardından Malvina planlar yapıp parayı geri almanın yollarını aramaktadır.Kısa bir süre sonra Malvina’nın aklına müthiş bir fikir gelir. Jorge Luis ve Maria Mercedes evlenirse herşey onların olacaktır. Jorge Luis ilk başlarda annesinin teklifine karşı çıksa da sonunda kabul etmek zorunda kalır ve genç kadınla evlenir. Evlendikleri gün Maria Mercedes’i öptüğünde Diana’yı hiç düşünmediğini farkeder. Maria ise ona deli gibi aşıktır. Hep birlikte Del Olmo malikanesinde yaşayan aile Maria’ya hayatı zehir etmeye başlar. Malvina ondan nefret etmektedir...
http://www.aysavascisi.worldgoo.com
Rihanna

Rihanna

Kadın
Favori Sanatçınız : Rihanna
Hobi/İş : Animelerle ilgilenmek,manga okumak ve tabiki müzik dinlemek

MesajKonu: Geri: Maria Mercedes Konusu   Maria Mercedes Konusu Icon_minitimeSalı Ocak 01, 2008 4:46 pm

ay bunu izlemiştim işte bu adamı da çok sevmiştim ben.sonra adamın anasını nasıl açtlatmıştı maria xD
Sevimli Hırsız

Sevimli Hırsız

Kadın

MesajKonu: Geri: Maria Mercedes Konusu   Maria Mercedes Konusu Icon_minitimeSalı Ocak 01, 2008 5:05 pm

Bunu pek sevmemştm ama güzeldi sonlara dağru daha iyi oldu:=)
Hilary Duff
Admin
Hilary Duff

Kadın

STATÜ
Favori Sanatçı: HİLARY DUFF

MesajKonu: Geri: Maria Mercedes Konusu   Maria Mercedes Konusu Icon_minitimeSalı Ocak 01, 2008 5:08 pm

Bende seyrettim ama oyunları çok iyi değildi diğerleri kadar beğenmedim
https://hilaryduff-fan.yetkinforum.com
Sevimli Hırsız

Sevimli Hırsız

Kadın

MesajKonu: Geri: Maria Mercedes Konusu   Maria Mercedes Konusu Icon_minitimeSalı Ocak 01, 2008 5:57 pm

Hilary Duff demiş ki:
Bende seyrettim ama oyunları çok iyi değildi diğerleri kadar beğenmedim
Evt sonlara doğru çekici olmaya başaldı başlarda iş yok diodum dizide:)

Maria Mercedes Konusu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Maria La Del Bario'nun Konusu